Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkai iškovojo po atkaklios kovos. Šeštadienį (11.18) vilniečiai namie 81:72 (26:26, 17:21, 20:10, 18:15) palaužė Klaipėdos „Neptūno" ekipą.

Uostamiesčio ekipa LKL čempionams priešinosi beveik tris kėlinius, tačiau po didžiosios pertraukos gynybą suaktyvinę vilniečiai ėmė spausti varžovus po visą aikštelę ir pasiekė persilaužimą.

Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 1 min. ir 10 sek. kamuolį iš aikštės šeimininkų perėmęs Vitalijus Stanevičius greitą ataką baigė dėjimu į krepšį ir padidino „Neptūno" pranašumą iki 4 (24:20) taškų. Netrukus 2 tritaškius pataikę „Lietuvos ryto" žaidėjai išlygino rezultatą (26:26), tačiau atitrūkti jiems nesisekė.

Priešingai, iniciatyvą antrajame ketvirtyje perėmė svečiai iš Klaipėdos. Greitais perdavimais ir metimais iš baudos aikštelės ar jos prieigų savo atakas grindę klaipėdiečiai po Evaldo Dainio ir Vaidoto Pridotko dvitaškių įgijo didžiausią – 8 taškų persvarą rungtynėse (37:29). Po minutės pertraukėlės vilniečiai sumažino skirtumą, o po pertraukos galutinai perėmė iniciatyvą.

Rezultatą Vilniaus klubo naudai iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutėms taikliu tritaškiu persvėrė Mindaugas Lukauskis ir nuo to laiko LKL čempionai varžovams į priekį išsiveržti nebeleido.

„Lietuvos rytui": Mathiew Nielsenas 18 (12 atk. kam.), Joao Batista 17, Mindaugas Lukauskis 14, Tomas Delininkaitis 10.

„Neptūnui": Michailas Anisimovas 17 (13 atk. kam., 6 kld.), Andrius Petkūnas 13, Vaidotas Pridotkas 11, Vitalijus Stanevičius 11.

b
cia galima taip suprasti ... !!! kad pirma ir antra kelinuka laimedavo .. ir po dveju kel isejo i pertrauka turedami 3 tasku pranasuma ... O jau 3 kelynije dra bande kovoty bet rytas pataike pora trajaku ir ta persvara taip ir islyko !! toliau vyko tokia pati kova kaip ir iki siol !!
2006-11-19
prastokai pries nauja treneri pasirode:)
2006-11-19
Kaip suprast uzrasa: "Uostamiesčio ekipa LKL čempionams priešinosi beveik tris kėlinius, tačiau po didžiosios pertraukos gynybą suaktyvinę vilniečiai ėmė spausti varžovus po visą aikštelę ir pasiekė persilaužimą" Tai didzioji pertrauka po keliu keliniu taip gaunas yra?