Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo ir Kauno „Žalgirio" krepšininkai. Be komandos kapitono Tanokos Beardo namie žaidę žalgiriečiai 89:66 (24:26, 26:13, 25:20, 14:7) sutriuškino Panevėžio „Panevėžio" ekipą.

Panevėžiečiai aikštės šeimininkams priešinosi pusantro kėlinio. Vėliau kauniečiams pavyko atitrūkti – kelių minučių atkarpą jie laimėjo 8:0 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo dviženklę persvarą (50:39).

Antroje rungtynių pusėje žalgiriečiai ir toliau didino persvarą, kuri įpusėjus trečiajam ketvirčiui po Marko Popovičiaus metimo iš po krepšio padidėjo iki 18 taškų (66:48). Kėliniui baigiantis Hanno Mottola Kauno ekipos pranašumą buvo padidinęs iki 20 taškų (70:50).

Per paskutinį ketvirtį kauniečiai nesunkiai išlaikė pranašumą ir šventė šeštąją pergalę. „Panevėžio" komandai tai buvo antroji nesėkmė per šešerias rungtynes.

„Žalgiriui": Hanno Mottola 22, Marcelinho Machado 16, Paulius Jankūnas 15, Vidas Ginevičius 11, Jonas Mačiulis 10,

„Panevėžiui": Giedrius Jankauskas 16, Gintautas Vileita 15, Virginijus Sirvydis 11.

Marcelinho Machado 16, kad per Eurolyga taip zaistu...