Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių laimėtojai Šiaulių „Šiaulių" krepšininkai tik po atkaklios kovos 98:79 (28:23, 28:17, 18:15, 24:24) įveikė Kėdainių „Nevėžio" ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę per šešerias rungtynes. Šis laimėjimas šiauliečius kilstelėjo į ketvirtąją LKL turnyrinės lentelės vietą.

Namie rungtyniavę šiauliečiai mačą pradėjo vangiai ir leido Kėdainių ekipai išsiveržti į priekį (20:11). Tarsi pabudę iš miego kėlinį „Šiaulių" krepšininkai baigė galingu spurtu, o antrajame ketvirtyje jie dar kartą atitrūko ir įgijo solidų pranašumą.

Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai atsipalaidavo. Paskutinę trečiojo ketvirčio minutę dar pirmavę 22 taškų skirtumu (72:50), likus žaisti 3 minutes, šiauliečiai leido varžovams priartėti iki 6 (75:81) taškų.

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Arvydas Čepulis ir Darius Pakamanis. Be atsako 9 taškus pelnę aikštės šeimininkai susigrąžino saugų pranašumą ir šventė trečiąją pergalę.

„Šiauliams": Arvydas Čepulis 28, Andrius Mažutis 12, Darius Pakamanis 11.

„Nevėžiui": Andrius Aleksandrovas 18, Gytis Sirutavičius 14 (6 kld.), Juozas Ramanauskas 10.

Tai su V.Uspaskicho pasitraukimu nevezis dali remeju prarado ir biudzetas sumazejo o ir taip preitam sezone su savo biudzetu auksciau bambos issoko.
2006-11-19
vilmis: nu biski sumaisiau bet vistiek buvom aiskiai stipresni. beje praitu metu nevezis daug labiau patiko