Pirmą kartą šį sezoną ne starto penkete žaidęs Deividas Gailius rungtyniavo nesėkmingai
Nuotr. Fotodiena.lt/Vid Ponikvar
Kelialapį į Europos taurės turnyro antrąjį etapą jau anksčiau užsitikrinusi Liublianos „Union Olimpija“ ekipa reguliariojo sezono kovas baigė skaudžiu pralaimėjimu Paryžiuje.

Itin prastai antrąją susitikimo dalį sužaidę Slovėnijos vicečempionai 63:80 (24:23, 15:17, 12:24, 12:16) nusileido Paryžiaus „Levallois“ komandai.

Slovėnijos klubo strategas Alešas Pipanas šiame susitikime daugiau progų pasireikšti suteikė jauniesiems ekipos krepšininkams ir aikštėje išbandė visus 12 žaidėjų. Ilgiau nei 21 minutę aikštelėje praleido vos du krepšininkai – 29 minutes žaidęs Sasu Salinas, ir 25 aikštėje praleidęs Dragisa Drobnjakas.

Šis mačas nesusiklostė slovėnų ekipos lyderiui Deividui Gailiui. Pirmą kartą šį sezoną rungtynes ne starto penkete pradėjęs lietuvis per 19 minučių pelnė 2 taškus (0/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Per pirmąsias devynias reguliariojo sezono rungtynes Gailius visuomet pelnydavo dviženklį taškų skaičių, o vidutiniškai jų rinkdavo po 17,2.

„Levallois“: Andrew Albicy 13 (8 rez. perd.), Aloysius Anagonye 13, Eltonas Brownas 13, Giovanas Oniangue 11, Nicolas Langas 11.

„Union Olimpija“: Sasu Salinas 20, Alexas Stephensonas 15, Alenas Omičius 6, Jakovas Vladovičius 6.