Jermaine‘as O‘Nealas beveik atliko trigubą dublį, o jo Indianos „Pacers“ (5-5) šventė pergalę Milvokyje, 102:100 įveikdami vietos „Bucks“ (3-7).

O‘Nealas pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir blokavo net 8 varžovų metimus, taip padėdamas „Pacers“ ekipai panaikinti 17 taškų deficitą. Visus 8 blokus O‘Nealas atliko per tris kėlinius – ketvirtajame „Bucks“ žaidėjai vengė prie jo artintis su kamuolių.

„Rungtynėse buvo keli epizodai, kai mačo baigtis galėjo pakrypti bet kurios komandos naudai. Du ar trys jo blokai lėmė, kad perėmėme iniciatyvą“, – po mačo tvirtino nugalėtojų treneris Rickas Carlisle‘as.

Antro kėlinio pabaigoje „Bucks“ pirmavo 49:32, o dvikovos viduryje ekipas vis dar skyrė solidi persvara – 50:35. Tačiau spurtavę trečiajame kėlinyje, „Pacers“ pirmąkart išsiveržė į priekį ketvirto kėlinio pradžioje, kai po Šarūno Jasikevičiaus tolimo metimo rezultatas tapo 72:71.

Mačo pabaigoje „Bucks“ galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau kamuolį gavęs Ersanas Ilyasova pabūgo mesti ir perdavė jį Andrew Bogutui, o pastarajam bandant sugriebti kamuolį baigėsi rungtynių laikas.

20 minučių žaidęs Jasikevičius pelnė 7 taškus (0/2 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“: Jermaine‘as O‘Nealas 20 taškų (12 atk., kam., 8 blk.), Stephenas Jacksonas 17, Jamaalas Tinsley 15 (7 rez. perd.), Jeffas Fosteris ir Darrelas Armstrongas po 11, Danny Grangeris 10.

„Bucks“: Michaelas Reddas 21, Mo Williamsas 19 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Andrew Bogutas 14 (12 atk. kam.), Rubenas Pattersonas ir Ersanas Ilyasova po 12, Charlie Bellas 11.