Rezultatyvus Dainiaus Šalengos žaidimas nepadėjo jo ekipai išvengti pralaimėjimo. Lietuvis pelnė 14 taškų, tačiau Žeronos „Akasvayu“ (6-3) išvykoje 71:91 nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ (8-1).

Lietuvis rungtyniavo 25 minutes, per kurias pataikė 3 iš 5 dvitaškių, 2 iš 3 tritaškių, 2 iš 4 baudų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

„Akasvayu“: San Emeterio 16 taškų, Dainius Šalenga 14, Gregoras Fučka 11, Marcas Gasolis 10.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 19, Serkanas Erdoganas 17, Zoranas Planiničius ir Tiago Splitteris po 13, Igoris Rakočevičius 11, Frederickas House‘as 10.

•

Penktą nesėkmę patyrė Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“, savo aikštėje 70:87 pralaimėjusi Sevilijos „Caja San Fernando“.

Timinskas per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus pažeidė taisykles.

„Pamesa“: Rubenas Douglasas 24 taškai, Dejanas Milojevičius 12, Vule Avdalovičius 10.

„Caja San Fernando“: Carlesas Marco, Hollisas Price‘as ir Demetrius Alexanderis po 15, Filipas Videnovas 11.