Linas Kleiza prie pergalės pridėjo 11 taškų
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nantero JSF (3-7) ekipai nepavyko sukurti stebuklo ir pelnyti bilieto į Eurolygos „Top 16“ etapą. Prancūzijos čempionai namuose 76:95 (21:27, 20:24, 18:22, 17:22) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (8-2) komandai su Linu Kleiza.

Šeimininkai nelaimėjo nė vieno kėlinio ir atkovojo vos 11 kamuolių gynyboje. Tuo tarpu „Fenerbahce Ulker“ dvitaškius mėtė net 75 proc. tikslumu (28/37).

Kleiza per 22 minutes pelnė 11 taškų (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus pats prasižengė bei surinko 14 naudingumo balų.

Nantero ekipa surinko po tris pergales su Belgrado „Partizan“ krepšininkais, tačiau dėl geresnio tarpusavio kovų rezultato į kitą etapą žengė serbai.

JSF: Deshaunas Thomasas 14, Davidas Lighty 11, Trentonas Meachamas 10, Jekelas Fosteris 9, Willas Danielsas 9.

„Fenerbahce Ulker“: Bogdanas Bogdanovičius 20, Luka Zoričius 14 (6 kld.), Bo McCalebbas 14 (5/5 metimų), Linas Kleiza 11, Nemanja Bjelica 10, Melihas Mahmutoglu 9.