Skaudžią nesėkmę Rusijos krepšinio lygoje patyrė Rūtenio Paulausko treniruojamas Maskvos srities „Dinamo“ klubas, savo aikštėje 78:79 (27:20, 17:17, 13:22, 21:20) nusileidęs Maskvos „Dinamo“.

Paulausko ekipa patyrė trečią nesėkmę per septynerias rungtynes ir turnyrinėje lentelėje žengia penkta. Tuo tarpu Maskvos „Dinamo“ turi 5 pergales ir 1 pralaimėjimą bei užima trečią vietą.

Maskvos srities klubo lietuviai pelnė 20 taškų. Giedrius Gustas rungtyniavo 23 minutes ir surinko 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Andrius Giedraitis per 33 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Maskvos srities „Dinamo“: Roderickas Blackney 14 taškų, Igoris Zamanski ir Giedrius Gustas po 11.

Maskvos „Dinamo“: Travisas Hansenas 23, Antonis Fotsis 14 (12 atkovotų kamuolių), Bojanas Popovičius ir Dimitrijus Domani po 10.