Rimantas Kaukėnas antrą kartą per savo karjerą Italijoje nepelnė nė taško, tačiau jo Sienos „Montepaschi“ iškovojo septintą pergalę, sekmadienį išvykoje 84:78 (19:20, 18:17, 27:19, 20:22) palaužusi Kantu „Tisettanta“.

Iki mačo pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Montepaschi“ pirmavo 78:70, tačiau per kiek mažiau nei pusę minutės Kantu ekipa pelnė 5 taškus ir po Michaelo Jordano tritaškio komandas skyrė vos 3 taškai (75:78). Visgi netrukus Romainas Sato pataikė abi baudas, Jordanas prametė tolimą metimą ir rungtynių baigtis tapo aiški.

21 minutę rungtyniavęs Kaukėnas nepelnė nė taško, pramesdamas vienintelį dvitaškį ir visus tris tolimus metimus. Tai buvo pirmas kartas šiemet ir antras per tris sezonus, kai Kaukėnas rungtynes baigė savo sąskaitoje neturėdamas nė taško.

Pirmą kartą taip buvo atsitikę užpraėjusį sezoną, kai per 24 minutes nė taško jis neįmetė į Trevizo „Benetton“ krepšį.

Kaukėnas šiose rungtynėse taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 2 kartus suklydo.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre‘as 18 taškų, Shaunas Stonerookas 16, Josephas Forte ir Romainas Sato po 14.

„Tisettanta“: Michaelas Jordanas 18, Theronas Smithas 17, Phillipas Jonesas 16.