Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė Čikagos „Bulls“ klubas. Jis praėjusią naktį išvykoje 72:82 (21:19, 14:19, 24:24, 13:20) nusileido Los Andželo „Lakers“ ekipai.

Legendinis treneris Philas Jacksonas nuolat patiki vienam iš savo asistentų pareigą peržiūrėti varžovų komandos žaidimą per vaizdajuostę. Tačiau į Los Andželą atvykus „Bulls“ ekipai, Jacksonas šio darbo ėmėsi pats. Treneris tikino, kad tai darė dėl nostalgijos.

Jacksonas su „Bulls“ šešis kartus laimėjo NBA pirmenybės. Perėmęs „Lakers“ trenerio vairą, Jacksonas lygos čempionu tapo dar tris kartus.

Andresas Nocioni vedė „Bulls“ į priekį ir stengėsi nenusileisti „Lakers“ ekipai. Po argentiniečio tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus 62:62, tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 12:1 ir atitrūko dviženkliu skirtumu.

Nors Čikagos krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (70:74 likus žaisti 3 minutėms ir 12 sekundžių), tačiau dvikovą „Lakers“ baigė 8:2 ir nepaliko varžovams vilčių laimėti.

Martynas Andriuškevičius rungtynėms registruotas nebuvo. Jis nežaidė nė vienų šio sezono rungtynių.

„Lakers“: Lamaras Odomas 23 taškai (10 atk. kam.), Kobe Bryantas 18, Andrew Bynumas 12 (13 atk. kam.).

„Bulls“: Andresas Nocioni 30 (6/9 tritaškių, 7 atk. kam.), Luolas Dengas 13, Benas Gordonas 9, Benas Wallace’as 8 (12 atk. kam.).