Absoliučia Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lydere toliau išlieka Jutos „Jazz“ (10-1) ekipa, savo aikštėje 101:98 palaužusi Toronto „Raptors“ (2-8). Tai – geriausias „Jazz“ startas per visą komandos istoriją.

Jutos ekipa trečiame kėlinyje atsilikinėjo 16 taškų skirtumu (54:70) ir atrodė, kad antroji sezono nesėkmė yra neišvengiama. Tačiau vedino naujoko Paulo Millsapo ir 25-ąjį gimtadienį šventusio Carloso Boozerio, „Jazz“ krepšininkai spurtavo 16:1 ir ketvirtame kėlinyje išsiveržė į priekį 93:86.

Rezultatui esant 99:96, „Raptors“ dukart turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pirmąkart T.J.Fordas prametė tolimą metimą, o vėliau netaiklus buvo ir Fredas Jonesas, taip leisdami „Jazz“ iškovoti pergalę.

Neeilinė ši pergalė buvo ir Jutos klubo treneriui Jerry Sloanui. Jis iškovojo 900-ąją pergalę už „Jazz“ vairo ir 994-ąją apskritai.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 35 taškai, Paulas Millsapas 20, Mehmetas Okuras 17 (12 atk. kam.), Deronas Williamsas 12 (8 rez. perd.).

„Raptors“: Chrisas Boshas 17 (11 atk. kam.), T.J.Fordas 16, Andrea Bargnani ir Fredas Jonesas po 15, Anthony Parkeris ir Jorge Garbajosa po 10.

jei kas nematet, tai boozeris apsiskuto taip, kaip anksciau skutosi pastininkas. zodziu atgyja senove nauja forma, stocktona ir malone keicia williams ir boozeris :)