Sakramento "Kings" atsidūrė ties iškritimo riba. Ketvirtosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse jie namuose 102:115 (31:20, 37:36, 16:24, 18:35) pralaimėjo Sietlo "SuperSonics" ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-3.

Penktosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės antradienį vyks Sietle.

Pirmoje rungtynių dalyje "Karaliai" tvirtai laikė iniciatyvą ir vienu metu pirmavo net 19 taškų skirtumu (41:22). Visgi prieš didžiąją pertrauką svečiai priartėjo iki dvylikos - 68:56.

Antroje rungtynių pusėje "Karalių" žaidimas neatpažįstamai pasikeitė. Nesugebėdami pelnyti taškų, jie nesulaikė ir "Sonics" lyderio Ray Alleno, šioje dvikovoje pelniusio net 45 taškus ir padėjusio ketvirtajame kėlinyje spurtuoti 18:3.

Vienas iš šešių jo tritaškių - likus žaisti minutę ir dvi sekundes, galutinai pribaigė šeimininkus: po tolimo metimo rezultatas tapo 107:98.

"Jis gali pataikyti svarbius metimus, - po rungtynių kalbėjo "Sonics" treneris Nate'as McMillanas. - Kai Ray taip jaučiasi, tiesiog turi leisti jam žaisti, nes jis šiandien negalėjo leisti savo komandai pralaimėti".

Atkrintamosios varžybos toliau nesėkmingai klostosi Dariui Songailai. Šįkart vienintelis atkrintamosiose NBA varžybose dalyvaujantis lietuvis ant parketo išbuvo 11 minučių ir pelnė 4 taškus (2/2 baudų, 1/4 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius ir dukart prasižengė.

Rezultatyviausiai "Kings" žaidė: Predragas Stojakovičius 27 taškai, Cuttino Mobley 16, Kenny Thomasas (14 atkovotų kamuolių) ir Bradas Milleris po 15, Mike'as Bibby 13, Corlissas Williamsonas 12.

"Sonics": Ray Allenas 45, Rashardas Lewisas 19, Jerome'as Jamesas 17 (4 blokai).

"Pistons" išsigelbėjo Filadelfijoje

Atkakliausia nakties dvikova vyko Filadelfijoje, kur vietos "76ers" po pratęsimo 92:97 (24:21, 14:20, 23:19, 22:23, 9:14) nusileido Detroito "Pistons" ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje pralaimi 1-3.

Chauncey Billupsas per paskutines tris ketvirtojo kėlinio minutes pelnė 10 taškų ir padėjo "Pistons" ekipai panaikinti aštuonių taškų deficitą. Pratęsime estafetę iš naudingiausio praėjusių metų NBA finalo žaidėjo perėmė Rasheedas Wallace'as.

Sunkusis krašto puolėjas pataikė du tolimus metimus ir labiausiai prisidėjo prie to, kad "Sixers" po šios dvikovos atsidurtų ties iškritimo riba.

Rezultatyviausiai "Pistons" žaidė: Chauncey Billupsas 25 taškai, Richardas Hamiltonas 20, Rasheedas Wallace'as ir Tayshaunas Prince'as po 17, Benas Wallace'as 12 (12 atk. kam.).

"Sixers": Allenas Iversonas 36 (8 rez. perd.), Chrisas Webberis 23, Andre Iguodala 11.

Konferencijų nugalėtojai "sausai" nušlavė varžovus

Rytų ir Vakarų konferencijų nugalėtojai - atitinkamai Majamio "Heat" ir Fynikso "Suns" krepšininkai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate nesutiko didesnio pasipriešinimo. "Heat" šiąnakt 110:97 (27:15, 21:30, 27:18, 35:34) nugalėjo Niu Džersio "Nets" ir laimėjo seriją 4-0.

Rezultatyviausiai "Heat" žaidė: Dwyane'as Wade'as 34 taškai (9 rezultatyvūs perdavimai), Eddie Jonesas 21, Shaquille'as O'Nealas 17, Alonzo Mourningas ir Keyonas Doolingas po 11, Damonas Jonesas 10.

"Nets": Jasonas Kiddas 25, Vince'as Carteris 23 (10 atk. kam.), Richardas Jeffersonas ir Nenadas Krstičius po 17.

Nugalėti vieną geriausių reguliariojo sezono pabaigos ekipų Majamio klubui neprireikė net didesnės Shaquille'o O'Nealo pagalbos - "centras" dar nėra visiškai išsigydęs šlaunies traumos ir šioje serijoje pelnydavo "vos" po 18,2 taško. Majamio klubą "tempė" antrametis gynėjas Dwyane'as Wade'as.

Per ketverias rungtynes jis pelnydavo 26,3 taško, atlikdavo 8,8 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 6,3 kamuolio, o krepšį atakuodavo 50% taiklumu. Tokie įspūdingi skaičiai atkrintamosiose varžybose paskutinį kartą buvo užfiksuoti 1991 metais.

"Žvaigždė jis buvo jau pernai, - apie jaunąjį komandos draugą kalbėjo Shaq'as. - Tik jūs vyrukai (žurnalistai) tik dabar tai suprantate".

Seriją 4-0 laimėjo ir "Suns", 123:115 (39:20, 24:36, 28:26, 32:33) nušlavę Memfio "Grizzlies".

Rezultatyviausiai "Suns" žaidė: Joe Johnsonas 25 taškai, Steve'as Nashas 24, Shawnas Marionas 23 (11 atk. kam.), Jimas Jacksonas 19, Amare'as Stoudemire'as 18, Quentinas Richardsonas 14.

"Grizzlies": Pau Gasolis 28, Jasonas Williamsas 20, Dahntay Jonesas 14, Mike'as Milleris ir Stromile'as Swiftas po 13, Jamesas Posey 12, Earlas Watsonas 11.

Geriausią puolimą lygoje demonstruojanti Fynikso komanda per ketverias rungtynes vidutiniškai pelnydavo 113,75 taško.

2005-05-02 21:06
SonofABitch: ESPN Motion ;)
2005-05-02 15:15
Wallace su dviem L pavarde... Toliau yra Rashardas o ne Rashadas Lewis ir Richardas Jeffersonas
2005-05-02 14:59
capprius. kur tu matei?
2005-05-02 14:52
allenas nerealiai sulose 45 taskai ;) toliau stebina jo komandos draugas jamesas 18,8 tasko ir 10,3 atk. kam. playoffuose o reg. sezone tik 4,9 tasko ir 3 atk. kam. :D
2005-05-02 11:47
Alleno troicas likus minutei tai nerealus buvo.. paskutine atakos sekunde, per Brada Milleri, kazkaip nesveikai griudamas i sona.. bang... sedi ;)
2005-05-02 09:57
Gal dar vieną ir laimės kings'ai arba nebe...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6