Paskutiniame šių metų draugiškame turnyre triumfavo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Kaune vykusio kalėdinio turnyro finale Mindaugo Lukošiaus auklėtiniai po atkaklios ir permainingos kovos 93:91 (18:24, 25:23, 24:20, 26:24) įveikė Kauno r. „LSU-Atleto“ krepšininkus ir iškovojo Kauno r. mero Valerijaus Makūno taurę.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui aikštės šeimininkai buvo susikrovę 8 taškų pranašumą (81:73), tačiau jo išlaikyti neįstengė. Pergalę „Dzūkijai“, likus žaisti 8 sekundes, prasiveržimu į baudos aikštelę išplėšė Paulius Dambrauskas.

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 20, Paulius Dambrauskas 19, Adamas Lapeta 18.

„LSU-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 27, Šarūnas Vingelis 16, Žygimantas Skučas 14.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Atyrau „Barsy“ ekipa iš Kazachstano, mažajame finale 79:71 (28:21, 17:17, 15:12, 19:21) įveikusi Šakių Zanavyko“ klubą.

Kitas rungtynes „Dzūkijos“ ekipa žais jau kitais metais – sausio 9 dieną alytiškiai atsakomosiose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės IV etapo rungtynėse susitiks su „Šiauliais“. Pirmąjį susitikimą Alytuje 80:69 laimėjo dzūkai.