Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Ovidijus Varanauskas atvedė Starogardo Gdansko „Polpharma“ (2-10) komandą į antrąją pergalę Lenkijos čempionate. Pirmenybių autsaideriai namie 87:67 (19:16, 24:17, 20:19, 24:15) sutriuškino Slupsko „Energa Czarni“ (7-5) krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Varanauskas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, užsidirbo 1 bloką, 2 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Tai buvo antros pagal rezultatyvumą Varanausko rungtynės šį sezoną. Daugiau taškų – 20 – lietuvis buvo įmetęs tik į Tarnobžego „Stabill Jezioro“ komandos krepšį.

Starto penkete žaidęs Linas Lekavičius nugalėtojams per 29 minutes pelnė 5 taškus (1/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, užsidirbo 1 bloką, po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

„Polpharma“ ekipa tarp dvylikos Lenkijos čempionate rungtyniaujančių klubų ir toliau išlieka paskutinė. Slupsko komanda žengia trečia.