Davidas Lee prie pergalės prisidėjo 19 taškų
Nuotr. AP – Scanpix

Dešimt iš eilės metimų antroje rungtynių pusėje prametęs Stephenas Curry pataikė tada, kai labiausiai reikėjo. Gynėjo dvitaškis įtvirtino „Golden State Warriors“ (19-13) pergalę mače su Klivlendo „Cavaliers“ (10-20) – 108:104 (26:35, 29:29, 27:20, 17:15, 9:5).

Curry iki ilgosios pertraukos surinko 24 taškus, tačiau antroje mačo dalyje užstrigo. Jis nepataikė net 10 metimų iš eilės, kol galiausiai iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 13 sekundžių smeigė tolimą dvitaškį, po kurio svečių pranašumas tapo 4 taškai.

„Jis žmogus, kuriuo tikime. Nesakysime jam, kad turėtų liautis metęs į krepšį“, – sakė „Warriors“ treneris Markas Jacksonas.

„Cavaliers“ vienu metu pirmavo 17 taškų persvara, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje patys gelbėjosi. Kyrie Irvingas pataikė tritaškį likus žaisti 9,5 sekundes ir išplėšė pratęsimą.

Tai buvo penkta iš eilės „Cavaliers“ nesėkmė.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 27 (9 rez. perd.), Tristanas Thompsonas (12 atk. kam.) ir C.J. Milesas po 17, Jarrettas Jackas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Davidas Lee 19, Klay Thompsonas 16, Andrew Bogutas 12, Harrisonas Barnesas 10.