Naujajam Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos strategui Zmago Sagadinui ULEB taurės varžybose pavyko debiutuoti pergale. Trenerio iš Slovėnijos auklėtiniai po atkaklios kovos 72:70 (24:15, 16:19, 15:18, 17:18) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ ekipą ir A grupėje šventė trečiąją pergalę per ketverias rungtynes.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėję vilniečiai nuo pirmųjų mačo minučių ėmė demonstruoti geležinę gynybą. Per pirmąsias trejas minutes varžovai nebuvo pelnę nė taško, o sėkmingai atakas baigdavę aikštės šeimininkai jau buvo surinkę 10 taškų (10:0).

Tačiau netrukus ispanai ėmė vytis įsibėgėjusius varžovus ir įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė tik 1 taškas. Kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi „Lietuvos ryto“ legionieriai. Andre Emmettas pelnė 4 taškus, po 2 pridėjo Joao Batista ir Andrius Šležas ir aikštės šeimininkai susigrąžino saugų pranašumą (22:13).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Gran Canaria“ krepšininkai dar kartą spurtavo ir išlygino rezultatą (25:25), tačiau keletą kartų iš eilės atakas sėkmingai baigę „Lietuvos ryto“ legionieriai sugrąžino komandai trapų kelių taškų pranašumą.

Antroje susitikimo pusėje aikštės šeimininkams po trijų Eurelijaus Žukausko, Tomo Delininkaičio bei Batistos taškų buvo pavykę atitrūkti 9 taškais (52:43), tačiau 12:3 spurtsavę varžovai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 9 minutes išlygino rezultatą (55:55).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes kamuolį perėmęs ir greitą ataką dėjimu iš viršaus baigęs Delininkaitis padidino savo ekipos pranašumą iki 5 (64:59) taškų. Mačo pabaigoje ispanai buvo priartėję iki minimumo, tačiau pergalės išplėšti nesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų pelnęs Tomas Delininkaitis. Eurelijus Žukauskas (11 atk. kam.), Andre Emmettas ir Titusas Ivory surinko po 9, Mindaugas Lukauskis – 7, Matthew Nielsenas pridėjo 6 (9 atk. kam.) taškus, Andrius Šležas, Robertas Štelmaeris ir Joao Batista – po 5.

mazyli, ne del komentaru skaiciu, kuris yra mazas, palyginus kad esu cia nuo pirmuju portalo dienu
2006-11-22
chaosmaker tai gal tu apsiziurek.... as tik isvestas is kantrybes tokiu kaip tu spangimu i viena puse parasau cia. o apie tave tai nekalbu, turi ka pasakyt ar ne bet vistiek rasai. nori kaip MrVycka pavaryt komentaru tukstanciais? na jei taip tai sekmes igyvendinant si projekta o as turiu ir idomesniu gyvenime darbu nei koliotis su tavim cia
2006-11-22
Sveikinu! Turejo nugaleti ir nugalejo. Mokosi ir juodam darbe laimi - tai labai gerai. Turetu uzsigrudinti.
2006-11-22
+1
kristas, mazyli tai cia pajacai jusu tipo kaip neras pradeda nesamones rasyt, o as tik atsakineju. tad pries ka nors kaltint, ar durneliu ieskot - apsidairykit nuosavam kieme...
2006-11-22
eurelka dar palosia... ispudinga :-) o siaip tai ryta tik pirma kelini zaide geriau. kitus - prakiso...
2006-11-22
-1
kiek zeejau visu Rkg tai stomba bus naudingiausias sios savaites zaidejas
2006-11-21
+1
na jo, stomba tikrai bus the best. na o chaosmaker tai ir man biski juokingas :). kaip merga issikliopines, nemato neigiamu pusiu :D
2006-11-21
-3
chaosmaker rado ka palygint cska su kurortu :))) tavo komentrai tai visada tieisiai i desimtuka buna :)))
ir siaip geriau jau pasidziaugt Stombergo antraja jaunyste zaidziant pries Madrido Real' a: 29 taskai (8/8 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudos) 7 atkovoti, 5 rezultatyvus ir tai greiciausiai garantuos naudingiausia savaites zaidejo titula nes Rkg 38. Saunuolis!