Trečiąją pergalę per ketverias ULEB taurės rungtynes iškovojo Kazanės „Uniks" krepšininkai. Jie namie po pratęsimo 100:94 (22:19, 19:30, 17:12, 22:19, 20:14) įveikė trečiąją nesėkmę patyrusią ir D grupės turnyrinės lentelės dugną nusiritusią Madrido „Real" ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti vieną minutę ispanai pirmavo 6 taškų skirtumu (80:74) ir pergalė jiems buvo pasiekiama ranka, tačiau rusai taip nemanė. Po tritaškį pataikę Mateenas Cleavesas ir Sergejus Čikalkinas išplėšė pratęsimą, per kurį „Uniks" įrodė savo pranašumą.

Geriausias rungtynes šį sezoną, Antano Sireikos, Gintaro Krapiko ir Valdemaro Chomičiaus treniruojamoje „Uniks" ekipoje sužaidė Saulius Štombergas, surinkęs net 29 taškus ir prametęs vos vieną metimą.

Lietuvis per 41 aikštėje praleistą minutę pataikė visus 8 dvitaškius, 3 tritaškius iš 4 ir visas 4 baudas. Štombergas taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė, o iš viso surinko net 38 naudingumo balus.

Nemažai prie pergalės prisidėjo ir Kšištofas Lavrinovičius. Jis per 34 minutes pelnė 13 taškų (0/3 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, tačiau 3 sykius suklydo ir aikštelę paliko dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

Darjušas Lavrinovičius dėl traumos aikštėje nepasirodė.

„Rungtynės mums buvo labai sunkios ir, manau, kad šiandien neparodėme geriausio savo žaidimo. Norėdami įveikti ispanus neturėjome žaisti klasikinio krepšinio. Turėjome rungtyniauti greičiau, emocionaliau, labiau pasitikėti savo jėgomis", – po mačo tvirtino vyriausiasis „Uniks" treneris Antanas Sireika.

Strategas džiaugėsi pergale prieš tokią stiprią ekipą ir tvirtino, kad ji rungtyniauja itin gerai nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės. Sireika pažymėjo, kad „Uniks" krepšininkai sėkmingiau žaidė antroje rungtynių pusėje, per kurią jiems pavyko panaikinti 8 taškų deficitą: „Esu laimingas, kad mano auklėtiniai antroje mačo pusėje žaidė aktyviau, juose tarsi prabudo sportinis pyktis".

„Uniks": Saulius Štombergas 29 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jarodas Stevensonas 20, Mateenas Cleavesas 14, Kšištofas Lavrinovičius 13 (7 atk. kam.), Egoras Meščeryakovas 11.

„Real": Louisas Bullockas 18, Charlesas Smithas 18, Raulis Lopezas 18, Marko Tomasas 10.

lavrinovicius per pagrindini laika tai nulis buvo , bet per pratesima pataike 3 tritaskius