Staigmeną FIBA Europos taurės varžybų trečiajame ture pateikė Limasolio „DTL EKA AEL" ekipa. Ji namie po atkaklios ir permainingos kovos 88:83 (22:14, 19:20, 19:26, 28:23) įveikė Bolonijos „Virtus" krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

Sėkmingiau rungtynes pradėję aikštelės šeimininkai netruko įgyti solidžios persvaros, kuri įpusėjus antrajam kėliniui pasiekė 13 taškų (30:17). Prieš didžiąją pertrauką spurtavę italai sušvelnino skirtumą iki 3 (34:37) ir nuo to laiko ekipos rungtyniavo taškas į tašką.

Pergalę aikštės šeimininkams lėmė sėkmingiau sužaistos lemiamos mačo minutės. Tuo tarpu pirmąją nesėkmę patyrę italai dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio išliko H grupės lyderiais.

Žydrūnas Urbonas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 6/9 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„DTL EKA AEL": Jeronas Robertsas 23, Michaelis Kingas 15 (7 atk. kam.), Milutinas Aleksičius 12, Žydrūnas Urbonas 10, Remonas Van de Hare 10.

„Virtus": Travisas Bestas 24 (9 atk. kam.), Christianas Drejeris 17, Guilherme'as Giovannonis 15, Brettas Blizzardas 14.

Taip laikyti ir toliau krypti. Pagavai banga ir nepaleisk.