Iššvaistę 14 taškų pranašumą, Klivlendo „Cavaliers“ (8-3) paskutinėmis susitikimo akimirkomis pataikė kelis svarbius baudų metimus ir atsilaikė prieš Memfio „Grizzlies“ (2-9), įveikdami juos 97:94.

Po trijų kėlinių „Cavs“ buvo priekyje 80:66, tačiau „Grizzlies“ paskutinį ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir priartėjo. „Cavaliers“ taškų badą nutraukė Damonas Jonesas, pataikęs tolimą metimą, o po dar vieno jo tritaškio likus žaisti 2 minutes komandas skyrė 7 taškai – 91:84.

Tačiau Memfio krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir po Mike‘o Millerio dvitaškio likus žaisti 17 sekundžių priartėjo iki taško – 93:92. „Cavaliers“ pataikė abi baudas, tačiau kitoje aikštės pusėje Milleris vėl pelnė du taškus ir sušvelnino skirtumą.

Po to, kai Donyellas Marshallas sumetė abi baudas, „Grizzlies“ paskutinei atakai turėjo kiek mažiau nei 7 sekundes ir jos pabaigti sėkmingai nesugebėjo – Briano Cardinalo tolimas metimas net nesiekė lanko ir „Cavaliers“ šventė pergalę.

26 minutes žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: Drew Goodenas 22 taškai (15 atkovotų kamuolių), Damonas Jonesas 21, LeBronas Jamesas 15 (9 rezultatyvūs perdavimai), Žydrūnas Ilgauskas 12.

„Grizzlies“: Chucky Atkinsas 17, Mike’as Milleris 15 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Brianas Cardinalas 12, Dahntay Jonesas 11, Stromile’as Swiftas ir Damonas Stoudamire’as po 10.

atsipalaidavo per daug + ne jameso diena buvo, daug metimu skriejo pro sali, todel is lengvos pergales pasidare sunki.