Dar vieną pergalę Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 88:63 (19:15, 17:11, 21:18, 31:19) sutriuškino B pogrupio lyderę „Alytaus“ ekipą.

Visas rungtynes uostamiesčio krepšininkai diktavo savo žaidimo sąlygas ir kiekviename kėlinyje jų pranašumas tik augo. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė net 31 taškas (75:44) ir tik pačioje mačo pabaigoje atsilaidavę klaipėdiečiai leido svečiams sušvelninti skirtumą.

„Nafta-Uni-Laivtė“: Osvaldas Kurauskas 20 taškų, Artūras Kaubrys 16 (10 atk. kam.), Egidijus Dimša 11, Remigijus Kasparavičius 9.

„Alytus“: Andrius Golokvoščus 18 taškų, Rytis Adomavičius 16 (9 atk. kam.), Mindaugas Jaruševičius 13, Mindaugas Boruta 6.