Johnas Leueras pelnė 23 taškus
Nuotr. AP-Scanpix
Antrą rungtynių pusę net 33 taškų persvara laimėjusi Memfio „Grizzlies“ (15-18) komanda iškovojo lengvą pergalę. „Grizliai“ išvykoje 112:84 (28:27, 23:29, 28:11, 33:17) sutriuškino Detroito „Pistons“ (14-20) ekipą.

Po dviejų kėlinių „Pistons“ dar pirmavo (56:51), tačiau po didžiosios pertraukos 17:6 spurtavę svečiai po trečio ketvirčio jau turėjo 12 taškų persvarą (79:67).

Jon  Leuer
PTS 23 | REB 8 | AS 1 | ST 1
Visgi „Grizzlies“ nė negalvojo sustoti – Johno Leuero vedami jie laimėjo atkarpą 20:5 ir persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Grizzlies“ tiesiog dominavo beveik visose statistikos grafose – atkovojo daugiau kamuolių (59 prieš 43), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (31 prieš 23) ir taikliau atakavo iš visų pozicijų.

Vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidė „Grizzlies“ aukštaūgis Leueras – puolėjas per 22 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Detroito ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. Šiuo metu tai yra ilgiausia pralaimėjimų serija lygoje.

Po šios pergalės „Grizzlies“ pakilo į dvyliktą Vakarų konferencijos vietą, o „Pistons“ išlieka aštunti Rytuose.

„Grizzlies“: Johnas Leueras 23, Edas Davisas 17 (11 atk. kam.), Zachas Randolphas 16 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), Mike‘as Conley (6 rez. perd.) ir Tyshaunas Prince‘as po 15, Jerrydas Baylessas 10, Kosta Koufosas 8 (9 atk. kam.).

„Pistons“: Greggas Monroe 19 (8 atk. kam.), Andre Drummondas 15 (14 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14, Joshas Smithas 13 (9 atk. kam.) ... Brandonas Jenningsas 4 (2/14 met., 11 rez. perd.).