Kauno „Žalgiris” tęsią tradiciją prieš Kalėdų šventes aplankyti likimo nuskriaustus vaikus. Šįkart žalgiriečiai šį sekmadienį (11.26) su šypsenomis ir dovanomis ruošiasi užsukti į Saugų namus, įsikūrusius Šilutės rajone, Saugų kaime.

„Vaikai labai laukia „Žalgirio“, visuomet domisi, kaip sekasi žalgiriečiams krepšinio aikštėje ir patys mėgsta žaisti krepšinį šalia globos namų esančioje krepšinio aikštelėje, kurioje praleidžia daug laiko, – tvirtino Saugų vaikų globos namo direktorius Eugenijus Judeikis.  Vaikai labai nori pamatyti „tikrus“ žalgiriečius, o ne tik per televizorių. Nori nusifotografuoti su jais, gauti autografų, pakalbėti su žvaigždėmis“.

Judeikis tvirtino, kad „Žalgirio“ krepšininkai, treneriai yra vaikų autoritetai. „Jų geras žodis, patarimas gali būti lemiamas gyvenime renkantis kelią ar klystkelį.  Mūsų globos namuose gyvenančius vaikus ilgą laiką „šefavo“ buvęs žalgirietis Mindaugas Timinskas“.

Globos namų auklėtiniai žalgiriečius nudžiugins koncertu, bus surengta viktorina, dalinami autografai. Į Saugų globos namus žalgiriečiai atvyks 14 val. Vaikus gira vaišins alaus darykla „Gubernija“, o „Kraft Foods Lietuva“, globos namų auklėtiniams atveš saldumynų. „Žalgiris“ taip pat pažada nepamiršti vaikams nuo klubo skirtų dovanėlių.  

Šiuo metu globos namuose gyvena 75 vaikai našlaičiai ir tėvų globos netekę vaikai. Vaikų amžius nuo 1 iki 18 metų. „Žalgiris“ jau ne pirmą kartą lanko likimo nuskriaustus vaikus.

„Teko būti tokiuose susitikimuose ir žinau, jog mus pamatę vaikai labai audringai reaguoja, visi būna labai laimingi, drąsiausieji stengiasi mus pakalbinti, – tvirtino žalgirietis Vidas Ginevičius. Vaikai yra labai smalsūs, klausia, kada pradėjai žaisti krepšinį, koks batų dydis, kiek taškų esi įmetęs daugiausiai – viskas jiems įdomu. Išklauso vaikai ir mūsų patarimus – kad negertų, nerūkytų, o geriau daugiau sportuotų“.

Ginevičiaus teigimu, visi „Žalgirio“ krepšininkai myli vaikus ir su malonumu juos lanko. „Tai džiaugsmas ne tik jiems, bet ir mums patiems. Negalime būti abejingi likimo nuskriaustiems vaikais, norėtųsi, kad visos jų svajonės išsipildytų, kad jie rastų laimę – būtų patys laimingiausi vaikai pasaulyje. O jei prie to mes nors menka dalimi taip pat prisidėsime, būsime taip pat labai laimingi“, – sakė Ginevičius. 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.