Paulauskas: „Mus išgelbėjo aikštės gynyba“

2006-11-22 20:14
Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ koresp.

„Žaidėme labai blogai, ypač prieš prancūzių aikštės gynybą, nors jai rengėmės ir treniravomės visą savaitę. Ketvirtajame kėlinyje mus išgelbėjo ta pati aikštės gynyba. Nugalėjome varžoves jų pačių ginklu“, – po antrosios pergalės 72:66 prieš Monvilio „USO Basket" ekipą moterų Eurolygos varžybose tvirtino Vilniaus TEO ekipos vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas.

Strategas teigė, kad jo auklėtinės pernelyg piktnaudžiavo individualiais veiksmais, kurie varžovėms ginantis zonine gynyba negali duoti jokios naudos.

Visas rungtynes žaisti nesisekė pagrindinei Vilniaus ekipos vidurio puolėjai Ebonie Hoffman, todėl šįkart neįprastai daug laiko aikštelėje praleido baltarusė Jelena Leučenka.

„Iš pradžių ji buvo „nulinė“, tačiau gana sėkmingai gynėsi, mes ja pasitikėjome ir sulaukėme teigiamo rezultato“, – Leučenkos žaidimą pakomentavo Paulauskas. Itin sėkmingai ketvirtajame mačo kėlinyje rungtyniavusi baltarusė karaliavo po krepšiais ir per lemiamą TEO spurtą pelnė visus 9 savo taškus.

Nesugebėjimą užpulti aikštelės šeimininkių krepšio per paskutines mačo minutes, kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį nurodė Monvilio „USO Basket“ ekipos vyriausiasis treneris Herve Coudray: „Gerai žaidėme 30-35 minutes, tačiau paskui žaidimas sustojo.

Bandžiau keisti krepšininkes, tačiau į aikštelę išbėgusios žaidėjos neatlaikydavo rungtynių tempo. Paskutines 5 mačo minutes TEO ekipos gynyba buvo puiki – ji sugriovė visą mūsų žaidimą“.

Sveikinu!!! Tikrai SUPER MERGAITES tos TEO krepsininkes.