Įtikinamą pergalę Eurolygos A grupėje šventė Maskvos „Dinamo“ ekipa, trečiadienį savo aikštėje 74:57 (19:16, 21:7, 12:22, 22:12) nugalėjusi Le Mano „Sarthe Basket“.

Rusai dar antrajame kėlinyje įgijo 17 taškų pranašumą ir po ilgosios pertraukos kiek atsipalaidavo. Tuo pasinaudoję prancūzai trečiajame kėlinyje spurtavo ir po Tysono Wheelerio tritaškio komandas skyrė vos 4 taškai – 43:47. Abiem komandoms apsikeitus dvitaškiais skirtumas išliko tas pats (45:49), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo pasiekti „Sarthe Basket“.

„Dinamo“ trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirčio pradžioje spurtavo 9:0, taip susigrąžindami turėtą dviženklį pranašumą – 58:45, o besibaigiant rungtynėms skirtumas pasiekė ir 20 taškų (71:51).

Laimėję trečią kartą per penkerias rungtynes, Maskvos krepšininkai A grupėje užima trečią vietą. Tuo tarpu „Sarthe Basket“, turinti dvi pergales, dalijasi 4-6 vietas.

„Dinamo“: Antonis Fotsis 17 taškų, Dimitrijus Domani 16, Eddie Gillas 15.

„Sarthe Basket“: Kenny Gregory 12, Tysonas Wheeleris 11, Erickas Campbellas 10 (11 atk. kam.).