Trečiąjį pralaimėjimą Europos taurės varžybose patyrė „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje 68:78 (13:19, 20:30, 16:20, 19:9) nusileido Rišon le Ciono „Maccabi“ komandai.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidų 11 taškų pranašumą (19:8). „Šiauliams“ buvo pavykę atsigauti ir po spurto 19:10 komandas skyrė jau tik 2 taškai (29:27).

Visgi žydai šį svečių spurtą numalšinti sugebėjo. „Maccabi“ ekipa antrąjį ketvirtį užbaigusi spurtu 20:6 ilsėtis išėjo turėdama 16 taškų atotrūkį, kuris baigiantis trečiajam kėlinukui siekė jau 20 taškų (69:49).

Paskutiniame ketvirtyje aikštės šeimininkai nebeleido suabejoti savo pranašumu ir tik pačioje rungtynių pabaigoje atsipalaidavę „Maccabi“ krepšininkai leido šiek tiek „Šiauliams“ sušvelninti skirtumą.

„Šiauliai“: Arvydas Čepulis 21 taškas, Marius Prekevičius 12, Artūras Masiulis 11, Darius Pakamanis 7, Tadas Klimavičius 5.

„Maccabi“: Tolbertas Briaunas 18 taškų, Petaras Arsičius 15, Odedas Shaashoua 12.

To: edas02
Nu jo treneris nekaltas, kalta aplinka
2006-11-23
+1
visus ce nori tik atleist wisi,bet ka daryt jei treneris nekaltas?
2006-11-22
tai kad siemet jiem ta trecia vieta gali ir nebeatitekti
2006-11-22
+1
Rudi reiketu atleisti. Bet to nebus, nes Siauliam geriai niolikta karta laimeti LKL 3 vieta ir nieko nepasiekti tarptautineje arenoje.