8 taiklūs tritaškiai iš eilės ir 10 taiklių tolimų metimų iš 11 bandymų. Taip ketvirtajame kėlinyje pasirodė Stambulo „Efes Pilsen“ komanda, kuri turėjo 16 taškų deficitą, tačiau iškovojo pergalę prieš Pirėjo „Olympiakos“ ekipą 18 taškų skirtumu – 95:77 (18:25, 19:23, 19:12, 39:17).

Lemiamą ketvirtį Turkijos krepšininkai pradėjo turėdami 4 taškų deficitą – 54:60. Tačiau „Efes Pilsen“ žaidėjai pataikė pirmus aštuonis mestus tritaškius, o per ketvirtąjį kėlinį realizavo net 10 tolimų metimų iš 11 bandymų.

Fortūna akivaizdžiai buvo šeimininkų pusėje. Vienas iš pirmų aštuonių tritaškių į „Olympiakos“ krepšį krito netgi to nenorint „Efes Pilsen“ žaidėjams – Ermalis Kuqo bandė pakabinti kamuolį virš krepšio komandos draugui, tačiau kamuolys neįtikėtinai skrodė krepšio tinklelį.

Po Alexo Ackerio dvitaškio „Olympiakos“ pranašumas antrojo kėlinio pabaigoje siekė 16 taškų (48:32, 19-ąją min.) ir atrodė, kad Graikijos klubas iškovos nesunkią pergalę. Tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai atgijo, o tritaškiais per ketvirtąjį kėlinį sutriuškino varžovus.

Iš viso „Efes Pilsen“ krepšininkai per rungtynes pataikė 17 tritaškių iš 30 bandymų (57 proc.). Pirėjo komanda realizavo 5 tolimus metimus iš 15 (33 proc.).

Pirėjo krepšininkai ne tik patyrė pirmą pralaimėjimą, tačiau nesugebėjo nutraukti nesėkmių prieš Stambulo klubą serijos. Tai buvo septintasis „Olympiakos“ pralaimėjimas „Efes Pilsen“ ekipai iš eilės.

„Efes Pilsen“: Andrew Nicholasas 20 taškų (5/6 tritaškių, 6 rez. perd.), Horace‘as Jenkinsas, Marcusas Haislipas (7 atk. kam.) ir Cuneytas Erdenas (5/9 tritaškių) po 15, Ermalis Kuqo 12.

„Olympiakos“: Andrija Žižičius 20 (7 atk. kam.), Alexas Ackeris 18 (10 atk. kam.), Henry Domercantas 14 (4/6 tritaškių), Sconnie Pennas 10.

maladec turkai,taip ir reikia tam olympiakui!
2006-11-23
39 net ne 37:)
2006-11-23
wa cia tai geras,per viena kelini 37tsk
2006-11-22
+1
tikrai grazu buvo ziuret, apstulbes tiesiog buvau. o tas kurtoglu tritaskis is vis is fantastikos serijos. nenusivyliau pamates siu rungtyniu antra puse :)
2006-11-22
+1
nu toki tritaskiu lietu koki sukure efes pilsen tai dar nesu mates ir aplamai apibendrinant varzybas manau kad olimpiakos per anksti patikejo pergale, bet kaip ir sake gershonas yra zaidziama nup paskutines iki paskutines minutes
2006-11-22
+1
nu 39 taskai per keliny tai nejuokas:)
2006-11-22
+2
kazin koks EL tritaskiu per kelini rekordas? Siaip rungtynes vienos geriausiu, kokias esu mates :)
2006-11-22
+2
va cia tai rungtynes buvo, nu tiesiog nerealios. 4 keliny efes suzaide daugiau nei fantastiskai. Dziaugiuos jog nusprendziau jas paziuret, nes toki reginy retai teisvysi