Skaudžius pralaimėjimus FIBA Europos taurės varžybose patyrė abi ekipos iš Latvijos. Ramūno Butauto treniruojama Rygos „ASK Riga“ ekipa namie 60:62 (23:16, 17:14, 8:19, 12:13) turėjo pripažinti Atėnų „Maroussi“ pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes „ASK Riga“ pirmavo 59:55, tačiau Renaldas Seibutis pataikė du tritaškius iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį – 61:59. Per paskutinę pusę minutės abi komandos apsikeitė po vieną taiklų baudos metimą ir latviai turėjo progą varžovus pasivyti.

Visgi Stepo Babrausko tolimas metimas aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė ir „Maroussi“ šventė trečią pergalę iš tiek pat galimų.

31 minutę rungtyniavęs Seibutis pelnė 12 taškų (3/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

Tuo tarpu Babrauskas per 30 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.

Jo komandos draugas Martynas Andriukaitis per 21 minutę įmetė 6 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

•

Kita latvių ekipa, Rygos „Barons“, taip pat neišsaugojo trapios persvaros ir 76:79 (21:22, 18:15, 14:18, 23:24) nusileido Južno „Chimik“ ekipai.

Likus žaisti pusantros minutės latviai buvo priekyje 76:74, tačiau per likusį laiką nepataikė nė vieno metimo, o baudas realizavę ukrainiečiai iškovojo pirmą pergalę grupėje, palikdami latvius be pergalių.

„Barons“ atstovaujantis Gedminas Maceina aikštėje praleido 8 minutes, per kurias pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir pelnė 2 taškus. Jis taip pat atkovojo kamuolį, triskart prasižengė ir kartą suklydo.

baik onanuotis su savo pesicium ir kelkis i rusija balejint uz unics ir marijos zeme.
2006-11-23
-3
Nezinau, bet ASK nerodo stebuklu. O Butautas vienas is favoritu laimeti LT rinktines trenerio kede. Deja, Butautas tai ne Pesicius, kuris su ALBA 1995 m. R. Koraco taure laimejo. Truksta Lietuvoje geru treneriu.