Pirmą pergalę FIBA Iššūkio taurėje iškovojo Algirdo Brazio treniruojama Tartu „Rock“ ekipa, trečiojo turo rungtynėse išvykoje 82:78 palaužusi Njardviko UMFN klubą iš Islandijos. Prieš šį mačą abi komandos nebuvo iškovojusios pergalių.

Islandai pirmavo didžiąją dalį rungtynių ir estai į priekį išsiveržė tik ketvirto kėlinio viduryje, kai po Gerto Kullamae tolimo metimo rezultatas tapo 72:69 svečių naudai. Nuo šios akimirkos estai nebeatsilikinėjo ir, atlaikę nervų mūšį, šventė pergalę.

Beveik aštuonias minutes žaidęs „Rock“ legionierius Povilas Butkevičius pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai estų gretose žaidė Tanelis Teinas ir Martinas Viiaskas, pelnę po 14 taškų. Njardviko ekipai Fridrikas Stefanssonas ir Jebas Ivey surinko po 22 taškus.