Romos „Lottomatica“ sugebėjo atsitiesti po prastos pirmos rungtynių dalies ir įveikti Badalonos „Joventut“ ekipą 71:69 (15:23, 16:21, 22:11, 18:14). Tai buvo antroji „Lottomatica“ pergalė ir trečioji „Joventut“ nesėkmė Eurolygos B grupėje.

Po pirmų dviejų kėlinių ispanai priekyje buvo 13 taškų skirtumu (44:31), tačiau „Lottomatica“ iškart po ilgosios pertraukos pradėjo mažinti skirtumą ir jau 29-ąją mačo minutę komandas skyrė tik taškas – 48:49.

Į priekį Romos klubas pagaliau išsiveržė ketvirto kėlinio viduryje, kai po Ognjeno Askrabičiaus rezultatas tapo 63:62. Galutinai mačo baigtį nulėmė „Lottomatica“ gynėjas Alexas Righetti, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 50 sekundžių pataikęs tritaškį ir padidinęs skirtumą iki 4 taškų – 70:66.

„Lottomatica“: Alexas Righetti 16, Ognjenas Askrabičius 13, Vlado Ilievski 12, Dejanas Bodiroga 11.

„Joventut“: Paco Vazquezas 19 (6/7 tritaškių), Dimitris Flisas ir Charlesas Gainesas (11 atkovotų kamuolių) po 11.