Carmelo Anthony rezultatyvumas atvedė Denverio „Nuggets“ klubą į trečiąją pergalę iš eilės. Praėjusią naktį Anthony surinko 33 taškus, o jo vedama Denverio komanda išvykoje 115:112 (34:26, 27:32, 32:25, 22:29) nugalėjo „Golden State Warriors“ ekipą.

Michaelis Pietrusas pataikė du baudos metimus likus žaisti 37 sekundes, o pražanga puolime nubaustas Anthony suteikė varžovams galimybę išlyginti rezultatą. Vis dėlto Pietrusas ir Monta Ellisas per paskutines 10 sekundžių prametė iš toli.

Dar vieną galimybę išplėšti pratęsimą „Warriors“ gavo po to, kai likus 1,9 sekundės Andre Milleris prametė abu baudos metimus. Tačiau desperatiškas Mike‘o Dunleavy tolimas metimas aidint finalinei sirenai skriejo pro šalį.

„Nuggets“ komandoje rungtyniaujantis Linas Kleiza aikštėje praleido beveik 4 minutes ir per jas pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio). Puolėjas taip pat spėjo kartą prasižengti.

„Warriors“: Jasonas Richardsonas 24 taškai (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Baronas Davisas ir Mickaelis Pietrusas po 21, Troy Murphy 17, Monta Ellisas 11 (9 rez. perd.).

„Nuggets“: Carmelo Anthony 33 (12/17 dvitaškių, 9 atk. kam.), Andre Milleris 17 (12 rez. perd.), Marcusas Camby 14 (16 atk. kam.), J.R.Smithas 13, Eduardo Najera 11.

nu camby tai nesveikai kamuolius kovoja.geriausias vidurio puolejas siuo metu NBA mano nuomone.