Šešių iš eilės pralaimėjimų seriją Toronto „Raptors“ nutraukė prieš komandą, kuri iki tol Rytų konferencijoje buvo sunkiausiai įveikiama. Praėjusią naktį namie „Raptors“ 95:87 (35:20, 21:32, 17:23, 22:12) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“.

Iki šiol 8 pergales per 11 rungtynių šventusi „Cavaliers“ buvo vienvaldė Rytų konferencijos lyderė, tačiau po pralaimėjimo Klivlendo krepšininkus pavijo Orlando „Magic“ ekipa. Abu klubai, laimėję 8 kartus per 12 susitikimų, dalijasi lyderės pozicija.

Lemiamą kėlinį komandos pradėjo „Cavaliers“ pirmaujant 75:73. Tačiau svečiai iš Klivlendo prametė pirmus 8 metimus, o per ketvirtąjį kėlinį pataikė tik 6 metimus iš 26.

„Cavaliers“ krepšininkų negelbėjo sėkmingas LeBrono Jameso žaidimas. Komandos lyderis pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau „Cavaliers“ šį sezoną dar nelaimėjo, žaisdama antras rungtynes per dvi dienas.

Klivlendo komandos lietuvis Žydrūnas Ilgauskas aikštėje praleido 33 minutes su puse ir pelnė 12 taškų (6/13 dvitaškių). Aukštaūgis atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Raptors“: Chrisas Boshas 25 taškai (14 atk. kam., 6 rez. perd.), Joey Grahamas 16 (8 atk. kam.), Fredas Jonesas 14, T.J.Fordas 11.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas ir Damonas Jonesas po 12, Andersonas Varejao 10 (10 atk. kam.).