Dwightas Howardas galėjo įrašyti savo pavardę į NBA istoriją, tačiau to padaryti jis nesugebėjo. Vis dėlto puolėjas gali nesigraužti – jo Orlando „Magic“ klubas praėjusią naktį namie 96:91 (22:27, 23:24, 27:17, 24:23) nugalėjo Indianos „Pacers“ ir pavijo Klivlendo „Cavaliers“ Rytų konferencijos viršūnėje.

Howardas galėjo tapti pirmu NBA krepšininku po 15 metų pertraukos, kuris trečiose iš eilės rungtynėse pelnė daugiau kaip 20 taškų ir atkovojo daugiau nei 20 kamuolių. Tačiau antroje dvikovos su „Pacers“ pusėje pristabdytas 20 metų puolėjas iš viso surinko 16 taškų ir po krepšiais sugriebė 11 kamuolių.

Granto Hillo ir Darko Miličičiaus dvitaškiai likus žaisti pustrečios minutės padidino „Magic“ pranašumą iki 8 taškų – 90:82. Tačiau Orlando krepšininkai lemiamomis minutėmis prametė kelias baudas ir Jamaalas Tinsley dvitaškiu likus žaisti 7,8 sekundės sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

Vis dėlto pražangomis sustabdytas Hillas realizavo abi baudas ir išplėšė pergalę savo ekipai.

Pralaimėtojams Šarūnas Jasikevičius per 13 minučių su puse pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 baudos). Gynėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

„Magic“: Jameeras Nelsonas 22 taškai, Dwightas Howardas 16 (11 atk. kam.), Grantas Hillas 14, Darko Miličičius 11.

„Pacers“: Jermaine’as O’Nealas 23 (11 atk. kam.), Jamaalas Tinsley (7 rez. perd.) ir Stephenas Jacksonas po 19, Danny Grangeris 10.