Mindaugas Kuzminskas mėgina įveikti varžovų gynybą
Eurolygos „Top 16“ etapo antrojo turo rungtynėse Malagos „Unicaja“ (1-1) ekipa su Mindaugu Kuzminsku ir Domantu Saboniu išvykoje 74:72 (20:17, 17:19, 17:23, 20:13) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (0-2) krepšininkus.

Zoran  Dragic
PTS 17 | REB 6 | ST 1
Sužaidus tris kėlinius „Unicaja“ turėjo 5 taškų deficitą (54:59), tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje Joano Plazos auklėtiniams pavyko perimti inciatyvą ir išsiveržti į priekį (63:61). Koja kojon komandos žengė iki finalinės susitikimo sirenos, o paskutinės susitikimo minutės tapo tikru baudų metimo konkursu.

Likus žaisti 4 sek. „Unicaja“ buvo priekyje 74:71, o prie baudų metimo linijos stojo šeimininkų gynėjas Jamonas Gordonas. Jis realizavo pirmąjį metimą, o antrąją baudą specialiai metė netiksliai, tačiau Keremas Gonlumas kamuolį atkovojo nepatogioje pozicijoje ir galimybe išlyginti rezultatą nepasinaudojo.

Abu Lietuvos krepšininkai daug progų pasižymėti šiose rungtynėse neturėjo. Kuzminskas per 8 min. pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius, o Sabonis per 6 min. prametė vienintelį dvitaškį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Unicaja“ 38-26 laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau pasinaudoti šiuo pranašumu ispanams trukdė nemažas klaidų skaičius. Malagos komanda suklydo 16, o Stambulo – 11 kartų.

„Unicaja“: Zoranas Dragičius 17 (6 atk. kam.), Ryanas Toolsonas 16, Vladimiras Štimacas 11, Franas Vasquezas 10 (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Scotty Hopsonas 15, Birkanas Batukas 12, Duško Savanovičius 11 (6 atk. kam.), Milko Bjelica 9.