Šį sezoną Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai pergalingai žygiuoja namie, tačiau varžovų arenose nesugeba laimėti. Penktose Eurolygos rungtynėse ketvirtadienį Izraelio čempionai Zagrebe 82:87 (19:20, 12:22, 20:27, 31:18) nusileido namie žaidusiai „Cibona“ ekipai.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Cibona“ pirmavo dviem taškais (27:25), tačiau šeimininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir pelnę 8 taškus be atsako atitolo dviženkliu taškų skirtumu – 35:25.

Dar 11 taškų be atsako trečiojo kėlinio viduryje surinkę Zagrebo krepšininkai padidino savo pranašumą iki 19 taškų ribos (58:39), o prieš pasibaigiant trečiajam kėliniui ekipas skyrė jau 21 taškas (69:48). Nors per lemiamą kėlinį „Maccabi“ išvengė sutriuškinimo, tačiau panaikinti deficito Tel Avivo krepšininkai nesugebėjo. Paskutinėmis sekundėmis Derrickas Sharpas tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (82:85), bet Jerry Mc Cullougho dvi taiklios baudos neleido suabejoti dėl nugalėtojo.

„Maccabi“ per penkerias rungtynes laimėjo visus tris susitikimus namie, tačiau pralaimėjo abu mačus, žaistus išvykose – Belgrade ir Zagrebe.

Simas Jasaitis aikštėje praleido 28 minutes ir į „Cibona“ krepšį įmetė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir 2 sykius prasižengė.

„Cibona“: Brindley Wrightas 22 taškai, Chrisas Warrenas 16, Lukša Andričius 13, Marinas Rožičius 11, Jerry Mc Culloughas 10.

„Maccabi“: Lioras Eliyahu ir Derrickas Sharpas po 15, Jamie Arnoldas 13, Nikola Vujčičius ir Simas Jasaitis po 12.