Dimitris Diamantidis ir Nikos Hatzivrettas atvedė Atėnų „Panathinaikos“ klubą į penktąją pergalę iš eilės. Eurolygoje be pralaimėjimų žengianti Graikijos ekipa ketvirtadienį namie 87:72 (28:19, 19:20, 20:15, 20:18) įveikė Malagos „Unicaja“.

Diamantidis ir Hatzivrettas per pirmąjį kėlinį kartu pelnė 16 taškų iš 28 ir daugiausiai prisidėjo, kad „Panathinaikos“ įgytų 9 taškų pranašumą – 28:19.

Besibaigiant antrajam kėliniui „Unicaja“ priartėjo iki 2 taškų (39:41, 19-ąją min.), bet Dejanas Tomaševičius pataikė du dvitaškius, vieną pridėjo Dimos Dikoudis ir „Panathinaikos“ vėl atitolo 47:39.

Lemiamą tašką dvikovoje Atėnų krepšininkai padėjo besibaigiant trečiajam kėliniui. „Panathinaikos“ įmetė 7 taškus iš eilės, atitrūko 13 taškų skirtumu (67:54) ir per likusį laiką išlaikė pranašumą savo rankose.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio) ir visus juos – per ketvirtąjį kėlinį. Šiškauskas taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Robertas Javtokas žaidė tik per pirmąjį kėlinį ir per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 baudų). Aukštaūgis atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą ir kartą prasižengė, o ant atsarginių suolelio atsisėdo po to, kai prametė tris baudos metimus iš eilės.

„Panathinaikos“: Nikos Hatzivrettas 21 taškas, Dimitris Diamantidis 20 (7 per. kam., 5 rez. perd.), Kostas Tsartsaris, Mike'as Batiste'as ir Sani Bečirovičius po 9.

„Unicaja“: Danielis Santiago 19, Carlosas Jimenezas 15, Carlosas Cabesas 11, Jiri Welschas 8.