Trečiąją nesėkmę Eurolygos varžybų B grupėje patyrė Lenkijos čempionė Sopoto „Prokom Trefl" ekipa. Ji išvykoje 80:84 (26:18, 17:24, 11:20, 26:22) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Kelno „RheinEnergie" komandos pranašumą.

Po sėkmingo pirmojo kėlinio lenkai pateko į duobę ir taškus rinko labai sunkiai. Per antrąjį ir trečiąjį ketvirčius savo taškų kraičio jie nesugebėjo papildyti bent 30, o tuo pasinaudoję 2103 žiūrovų palaikomi vokiečiai įgijo saugų pranašumą.

Ketvirtajame susitikimo ketvirtyje aikštės šeimininkai buvo padidinę pranašumą iki 13 taškų (76:63), tačiau mačui baigiantis lenkai priartėjo, bet persverti rezultato ir švęsti pergalės jiems nepavyko.

Donatas Slanina pralaimėjusiems per 25 su puse minutės pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 20 su puse minutės pralaimėjusiems įmetė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius privertė varžovus prasižengti, tačiau 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„RheinEnergie": Marcusas Faisonas 22, Aleksandras Nadjfejis 16, Marcinas Gortatas 14, Demondas Malletas 11.

„Prokom Trefl": Michaelis Andersenas 17, Donatas Slanina 13, Jasminas Hukičius 12 ... Tomas Masiulis 7.