Trečiąją pergalę Eurolygos C grupėje tik po pridėto rungtynių laiko iškovojo Po Ortezo „Elan Bearnais“ krepšininkai, išvykoje 96:84 (16:22, 19:19, 25:14, 17:22, 7:19) įveikę Neapolio „Eldo Basket“ krepšininkus.

Richardas Rossa po tikslaus Tierre Browno perdavimo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis pataikė iš po krepšio ir išplėšė pratęsimą (77:77).

Visgi per pridėtą rungtynių laiką dominavo prancūzai, kurie pratęsimą baigė spurtu 12:0, kuris galutinai įtvirtino pastarųjų pergalę.

Pagrindinis „Elan Bearnais“ spurto iniciatorius buvo Clintas Harrisonas, per pridėtą rungtynių laiką pelnęs 8 taškus.

Po šių rungtynių „Elan Bearnais“ pakilo į ketvirtąją C grupės vietą, o „Eldo Basket“ krepšininkai, patyrę ketvirtąjį pralaimėjimą, dalijasi 6-8 vietas su „Fenerbahce Ulker“ bei „Žalgiriu“.

„Elan Bearnais“: Clintas Harrisonas 22, Michaelis Wrightas 18, Ricardo Greeras 16,

„Eldo Basket“: Tierre Brownas 18, Richardas Rossa 15, Jeffas Trepagnieras 14, Ansumana Sesay 14.