Martyno Mažeikos Berlyno "Alba" laimėjo Vokietijos krepšinio bundesylgos reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo – trisdešimtojo turo rungtynėse "Alba" namuose 104:88 įveikė Tryro TBB ir, iškovojusi 22 pergales, vienu laimėjimu aplenkė Bambergo GHP.

M.Mažeika paskutinėse rungtynėse aikštėje išbuvo 20 minučių ir pelnė 13 taškų (2/5 baudų, 1/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių) ir po krepšiais sugriebė 5 kamuolius.

Ketvirtfinalyje Berlyno klubas kovos su Andriaus Giedraičio Liudvigsburgo EnBW ekipa, kuri paskutinėse rungtynėse 66:57 nugalėjo Karlsruhės BG ekipą ir užėmė aštuntąją vietą (17 pergalių, 13 pralaimėjimų).

A.Giedraitis per 31 minutę surinko 8 taškus (4/6 baudų, 2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio) ir atkovojo 6 kamuolius.

Singaro Tribės Viurcburgo TSK svečiuose nusileido Bonos "Telekom Baskets" komandai 84:101. Lietuvis per 37 minutes įmetė 18 taškų (5/6 baudų, 5/6 dvitaškių 1/3 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Absoliuti autsaiderė Švelmo "Union Baskets" komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, išvykoje pralaimėjo Bambergo GHP krepšininkams 61:87.

Švelmo ekipai Vilius Gabšys per 37 minutes pelnė 15 taškų (1/3 baudų, 4/8 dvitaškių, 2/11 tritaškių) ir po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, o Mantas Ignatavičius per 29 minutes surinko 11 taškų (5/6 baudų, 3/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių) ir atkovojo 6 kamuolius.