Liublianos „Union Olimpija“ įžaidėjas suomis Teemu Rannikko tapo naudingiausiu penktosios savaitės Eurolygos žaidėju.

Krepšininkas per 33 minutes surinko 26 taškus (4/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 10/12 baudų), po tris kartus tiksliai asistavo komandos draugams bei perėmė kamuolį iš varžovų, išprovokavo 10 varžovų pražangų ir iš viso surinko 33 naudingumo balus.

Visgi naudingas Rannikko žaidimas neišgelbėjo „Union Olimpija“ ekipos nuo ketvirtojo pralaimėjimo Eurolygoje. Slovėnai vienu tašku (70:71) nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Trimis balais suomiui nusileido graikas Dimitris Diamantidis. Jo indėlio užteko, kad Atėnų „Panathinaikos“ klubas įveiktų Malagos „Unicaja“ 82:72. Graikas surinko 20 taškų (4/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų), perėmė 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Drew Nicholasas surinko 29 naudingumo balus ir padėjo Stambulo „Efes Pilsen“ įveikti Pirėjo „Olympiakos“. Amerikietis užėmė trečiąją vietą naudingiausiųjų sąraše, per 38 minutes pelnęs 20 taškų (2/4 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojęs 5 atšokusius kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.