Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda ir toliau išlieka vienintelė ekipa BBL dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio
Nuotr. Fotodiena.lt
Visas rungtynes aikštėje dominavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-0) Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo devintąją pergalę paeiliui. Rimanto Grigo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 87:46 (20:9, 15:16, 28:8, 24:13) nušlavė Aktau „Caspiy“ (3-8) klubo žaidėjus.

Rezultatyviai rungtynes pradėjęs Egidijus Dimša per pirmąsias penkias minutes pelnė 8 taškus, o jo vedamos „Pieno žvaigždės“ spurtavo 14:2 bei svečius į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje (20:9).

Dar įspūdingiau aikštės šeimininkai startavo po ilgosios pertraukos – trečiąjį kėlinį Pasvalio klubas pradėjo pelnydamas 16 taškų be atsako, ketvirtį laimėjo 28:8 bei susikrovė triuškinamą persvarą (63:33) ir ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 18, Ingusas Bankevicas 10, Žygimantas Jonušas 9, Rolandas Alijevas 8, Paulius Sorokas 8, Aliaksandras Kudrautsau 7, Darrickas Leonardas 7, Augustinas Jankaitis 7.

„Caspiy“: Sergejus Kazantsevas 12 (8 atk. kam.), Krisas Richardas 9 (3/10 dvit.), Vadimas Chsherbakas 6, Davidas Nesbittas 5.