Savaitės pradžioje vyriausiąjį trenerį pakeitęs Kauno „Atletas“ Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo pergalę. Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai savo aikštelėje 80:76 palaužė „Panevėžio“ krepšininkus.

38-ąją rungtynių minutę „Atleto“ pranašumas siekė 8 taškus (73:65), tačiau svečiai nepasidavė ir po spurto 11:4 komandas teskyrė vos 1 taškas (77:76).

Likus žaisti 16 sekundžių dvitaškį pataikęs Linas Juknevičius padidino savo komandos persvarą iki 3 taškų (79:76). „Panevėžys“ turėjo puikią galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau likus žaisti 6 sekundes ketvirtajame kėlinyje Tomo Gaidamavičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė, o vieną baudą pataikęs Singaras Tribė įtvirtino antrąją „Atleto“ pergalę SEB BBL pirmenybėse.

„Atletas“: Darius Lukminas 25 taškai, Singaras Tribė ir Remigijus Trakimas po 16, Valdas Dabkus 14, Linas Juknevičius 9.

„Panevėžys“: Šarūnas Vėlius 14 taškų, Giedrius Jankauskas ir Virginijus Sirvydis po 11, Paulius Počiuipa 10, Valdas Trepočka 8.

vap
gmz.. kada dabar LKL varžybos? Bo LKL'e Panevėžys neblogai lošia, bet va BBL'e gaidy pjauna.