Aštuntą pergalę iškovojo ir vienvaldžiu SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) B pogrupio lyderiu tapo Vilniaus „Lietuvos rytas“, penktadienį savo aikštėje 75:68 nugalėjęs Rygos „ASK Riga“ ekipą, treniruojamą Ramūno Butauto.

[image=6680 left]Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės Steponas Babrauskas taikliu dvitaškiu sušvelnino latvių deficitą iki 3 taškų (65:68), tačiau tada jo ekipa daugiau nei 2 minutes nepelnė nė taško, o šeimininkai pelnė 3, padidindami skirtumą iki 6 taškų – 71:68.

Sandis Valteris likus žaisti Kiek daugiau nei minutę pataikė tolimą metimą ir komandas vėl skyrė tik 3 taškai, o po to, kai vilniečiai suklydo, „ASK Riga“ gavo progą skirtumą dar labiau sušvelninti. Visgi jų metimas iš po krepšio buvo netaiklus, o kitoje atakoje J.P.Batista pataikė dvitaškį ir rungtynių baigtis tapo aiški – 73:68.

„Lietuvos rytas“: J.P.Batista 18 taškų (21 atkovotas kamuolys), Andrius Šležas 15, Titusas Ivory ir Robertas Štelmaheris po 11, Tomas Delininkaitis 10.

„ASK Riga“: Stepas Babrauskas 21, Sandis Valteris ir Curtisas Millage’as po 13.

Iškovoję pergalę vilniečiai atsirevanšavo už nesėkmę pirmojo rato dvikovoje Rygoje, kai „ASK Riga“ buvo laimėjusi 78:77.

Butautas man palieka gero trenerio ispudi. Jis gali buti vyru rinktines treneriu. Na o del pergales, tai taip ir turejo buti.
2006-11-27
Per paskutinius kelis metus LKL Lygis nepakilo nes daug zaideju isvyko. Taciau teisejai netapo legionieriais ju lygis neturejo nukristi bet vis girdziu ir daznai matau kad jie labai nekokybiskai teisejauja.
2006-11-25
nornmalios rungtynes buvo. akivaizdziai teisejia pirmoj pusej palaike ryta, po didziosios pertraukos pradejo i ask riga puse svilpti. bet tai wiskas normaliai, ask stipri komanda ir nenuostabu, kad taip lygiai su rytu eina. butu druckeris, butu laimeje ask...
2006-11-25
Joliu fuxu, bet gaila kad LRytas net pries Rygos komanda turi taip stengtis... Viliuosi gad Sagadinas sutvarkys ne tik ginyba bet ir puolima..