Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) rinktinė po atkaklios kovos Vilniaus „Siemens“ arenoje rezultatu 78:66 (22:21, 17:13, 14:18, 25:14) nugalėjo Mažosios Eurolygos (MEL) krepšininkus ir pelnė „Iššūkio taurės“ apdovanojimą.

Visą rungtynių laiką dvikova buvo atkakli ir permaininga. Nors MEL atstovai lemiamą kėlinį pradėjo turėdami minimalų deficitą, sužaidus pirmąsias tris minutes ketvirtajame kėlinyje jie pasiekė 7 taškų persvarą – 62:55.

Tačiau pergalės šis pranašumas dar negarantavo: Vytenio Jasikevičiaus tritaškis, Artūro Milaknio baudos metimai bei Pauliaus Gasiūno prasiveržimas su pražanga leido studentams susigrąžinti pranašmą 63:62.

LSKL spurtą tęsė Darius Griškėnas ir Mindaugas Tamušauskas, po kurių prasiveržimų studentų pranašumas padidėjo iki 6 taškų (68:62). Moksleiviams atsigauti jau nebepavyko – tikslūs studentų metimai ir aštrūs prasiveržimai ardė MEL komandos gynybą.

LSKL: Darius Grikšėnas 15 taškų, Vytenis Jasikevičius 14, Artūras Milaknis 9, Renatas Jonelis 8, Paulius Gasiūnas ir Darius Šilinskis po 7.

MEL: Darius Gvezdauskas 16, Šarūnas Vasiliauskas 14, Donatas Motiejūnas 13, Laurynas Samėnas 11.

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Vasiliauskas (Varpo gimnazija, MEL) ir Griškėnas (VPU, LSKL).