Allenas Iversonas vis dar randa būtų, kaip nustebinti krepšinio pasaulį. Dvejas rungtynes praleidęs Filadelfijos „76ers“ lyderis grįžęs į aikštę pelnė 46 taškus, o jo vedama ekipa namie 123:108 (31:24, 29:26, 33:31, 30:27) nugalėjo Čikagos „Bulls“.

Dėl supūliavusio danties Iversonas buvo priverstas kelias dienas pailsėti nuo krepšinio. Tačiau grįžęs į aikštę gynėjas per 45 minutes pataikė 15 metimų iš 30 bei realizavo 16 baudų iš 17. Iversonas pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Net 32 taškus „Sixers“ lyderis pelnė antroje dvikovos pusėje ir neleido varžovams pavyti nuo dvikovos pradžios atitrūkusių Filadelfijos ekipos žaidėjų. Maža to, Iversonas taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Jis neįtikėtinas, – po dvikovos komplimentų komandos draugui negailėjo Kyle'as Korveris. – Penkias dienas jis nesportavo, turėjo keletą nesėkmių ir nieko nedarė. Pamėtė į krepšį 10 minučių prieš rungtynes, išėjo į aikštę, pelnė 46 taškus ir atliko 10 perdavimų per 45 minutes“.

Iversono pastangomis „Sixers“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją. „Žaisdamas krepšinį tiek metų tiesiog įpranti tai daryti“, – po mačo tikino Iversonas.

„Sixers“ ekipa vis dar verčiasi be vieno komandos lyderių Chriso Webberio. Puolėjas ketvirtas rungtynes iš eilės praleido dėl nugaros skausmų. Filadelfijos klubui taip pat padėti negali atsarginis „centras“ Stevenas Hunteris, tačiau jis artimiausiomis dienomis grįš į aikštę.

„Sixers“: Allenas Iversonas 46 taškai (10 rez. perd.), Willie Greenas 20, Andre Iguodala 19, Alanas Hendersonas 13, Kyle'as Korveris 9.

„Bulls“: Luolas Dengas 28, Andresas Nocioni 24 (10 atk. kam.), Benas Gordonas 22, Kirkas Hinrichas 18.

Apie Andriuskeviciu net neuzsimine... :)