Karolis Petrukonis buvo rezultatyviausias savo ekipoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Trečią pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Utenos „Juventus“ (3-6) komanda. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 90:56 (23:13, 17:20, 26:13, 24:10) sutraiškė Aktau „Caspiy“ (3-9) ekipą iš Kazachstano.

Nors pirmą kėlinį šeimininkai laimėjo 10 taškų skirtumu (23:13), kazachai pasiduoti nesiruošė. Antrame kėlinyje atsigavę svečiai prieš didžiąją pertrauką deficitą sumažino iki 7 taškų (33:40).

Trečią kėlinį aktyviau pradėję „Caspiy“ atsilikimą sumažino iki 3 taškų (41:44). Tačiau tada „Juventus“ surengė įspūdingą pasirodymą – net 22:5 spurtavę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 20 taškų persvarą (66:46).

Ketvirtas kėlinys liko tik formalumas – jį 14 taškų persvara laimėjusi „Juventus“ komanda šventė lengvą pergalę (90:56).

„Juventus“ surinko net 121 naudingumo balą, kuomet varžovai – vos 43.

Uteniškiai C grupėje užima šeštą vietą, o „Caspiy“ su tiek pat pergalių – ketvirtą.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 18, Edgaras Stanionis 15, Aidas Viskontas (6 rez. perd.) ir Averonas Kelvinas Matthewsas po 12, Gintautas Matulis 11 (9 atk. kam.), Kayronas Sheardas 8.

„Caspiy“: Krisas Richardas 16, Pavelas Mikheevas 12, Zhanyshas Ernsas Uulu 9, Sergejus Kazantsevas 8.