Ketvirtąją pergalę dešimtose Ispanijos čempionato rungtynėse iškovojo Valensijos „Pamesa“ klubas. Mindaugo Timinsko ekipa sekmadienio popietę išvykoje 64:58 (17:12, 17:13, 13:8, 17:25) įveikė Malagos „Unicaja“.

Paskutinę minutę Carlosas Cabezas pataikė dvitaškį ir priartino „Unicaja“ iki 3 taškų (58:61). Tačiau šeimininkų viltis laimėti palaidojo Albertas Oliveris. „Pamesa“ gynėjas įmetė iš toli ir padėjo galutinį tašką.

Šiame susitikime svečiai iš Valensijos pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės minutės. Antrajame kėlinyje „Pamesa“ laimėjo atkarpą 15:2 ir atitrūko solidžiu 16 taškų skirtumu (32:16), tačiau paskutinę minutę Malagos krepšininkai sugebėjo priartėti iki 3 taškų, tačiau pergalės neiškovojo.

Timinskas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 29 minutes prie pergalės prisidėjo 8 taškais (3/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Unicaja“: Carlosas Cabezas 14, Berni Rodriguezas 8, Kostas Vasiliadis 7.

„Pamesa“: Albertas Ovileris 14, Rubenas Douglasas 12 (10 atk. kam.), Vule Avdalovičius ir Mindaugas Timinskas po 8.

Per 10 susitikimų keturiskart laimėjusi Valensijos komanda tarp 18 klubų dalijasi 10-13 vietomis.

Virginijaus Praškevičiaus komanda Fuenlabrados „Alta Gestion“ 10-ojo turo rungtynes žaidė vakar, o Dainiaus Šalengos klubas Žeronos „Akasvayu“ kovos šįvakar.

8tsk. nera blogaij jau senokai ka begirdejau apie sy krepsininka :)