Serbų komandų finalu pasibaigė stipriausios Europos regioninės krepšinio lygos finalas. Keturių šalių Serbijos ir Juodkalnijos, Slovėnijos, Kroatijos bei Bosnijos ir Hercegovinos  krepšinio komandas vienijančios Adrijos lygos finale Belgrade sekmadienį Vršaco "Hemofarm" 89:76 įveikė šeimininkų "Partizan" ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo šį trofėjų.

Vršaco klubas tik šį sezoną debiutavo Adrijos lygoje ir užtikrintai užkopė į viršūnę. "Hemofarm" tapo reguliariojo sezono nugalėtojais, per 30 turų suklupę 8 kartus, o pusfinalyje nugalėjo kitą Belgrado ekipą – "Reflex".

Finale rezultatyviausiai žaidė Nebojša Bogavacas, per 33 minutes surinkęs 22 taškus. Milenko Topičius pridėjo 16, o Bojanas Bakičius ir Savo Šikanovičius po 13.

"Partizan" ekipai Kosta Perovičius pelnė 19, o Urošas Tripkovičius 16 taškų.

"Hemofarm" atstovaujantis bosnis Jasminas Hukičius tapo pirmuoju krepšininku, Adrijos lygos taurę laimėjusiu antrąkart. 2001-02 metų sezone jis tai buvo pasiekęs su Liublianos "Olimpija" (Slovėnija).

Adrijos lygos finalinėse varžybose dalyvauja aštuonios stipriausios reguliariojo sezono ekipos. Šiemet finalinio aštuoneto varžybos, kurios vyko Serbijos ir Juodkalnijos sostinėje Belgrade, tapo šeimininkų triumfu.

Į pusfinalius pateko visos serbų ekipos ("Hemofarm", "Partizan", "Reflex" ir Belgrado "Crvena Zvezda") iš kurių net trys atstovauja Belgradui.

Ketvirtfinaliuose iš tolimesnių kovų buvo eliminuoti Sarajevo "Bosna" (Bosnija ir Hercegovina), Zadaro "Zadar" (Kroatija), Zagrebo "Cibona" (Kroatija) ir Liublianos "Olmpija".