Stresinį čiurnos lūžį patyręs Pero Antičius artimiausiu metu savo komandai padėti negalės
Nuotr. AFP – Scanpix
Pastaruoju metu savo vietą Atlantos „Hawks“ ekipoje radęs ir vis sėkmingiau rungtyniavęs makedonas Pero Antičius mažiausiai dvi savaites turės ilsėtis nuo krepšinio.

31 metų 210 cm ūgio Antičius čiurną susižeidė dar sausio 16 d., kai Atlantos klubas Londone žaidė NBA tarptautinio turo rungtynes su Bruklino „Nets“ ekipa.

Tuomet tyrimus atlikę medikai rimtų sužeidimų nenustatė, tačiau ketvirtadienį atlikus išsamesnius tyrimus paaiškėjo, kad makedonas patyrė stresinį lūžį. „Hawks“ klubo pranešime teigiama, kad Antičius 2-4 savaites turės avėti specialų įtvarą.

Pastaruoju metu Antičius buvo pelnęs vietą Atlantos klubo starto penkete ir trenerio pasitikėjimą pateisindavo geru žaidimu. Per ketvirtadienio rungtynes su Orlando „Magic“ klubu makedonas pelnė 10 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko pirmąjį dvigubą dublį per karjerą NBA. Net aštuonis taškus aukštaūgis surinko svarbiausiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis.

Galimybę daugiau pasireikšti makedonas gavo tuomet, kai sunkią traumą patyrė ir visam likusiam sezonui iš rikiuotės iškrito pagrindinis „Hawks“ aukštaūgis Alas Horfordas

Šį sezoną Antičius aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 15,5 minutės, pelno po 6 taškus, atkovoja po 3,5 kamuolio ir atlieka po 1,1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.