Triuškinančią pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji savo aikštelėje 94:70 (28:18, 23:16, 24:19, 19:17) sutriuškino Talino TTU krepšininkus.

Nugalėtojams Osvaldas Mačernis per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Saulius Dumbliauskas per 21 minutę surinko 12 taškų (3/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/10 baudų), atkovojo 13 atšokusių kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tartu ekipa, iškovojusi devynias pergales ir patyrusi tris pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.