Lenkijos krepšinio lygoje sekmadienį įvyko penkerios rungtynės, kuriose žaidė penki krepšininkai iš Lietuvos. Iš keturių klubų su lietuviais pergales šventė trys.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo Gintaras Kadžiulis, o jo komanda namie 85:82 (16:17, 25:19, 20:26, 24:20) nugalėjo Košalino AZS ekipą.

Aikštėje 31 minutę praleidęs Kadžiulis pelnė 20 taškų (3/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/2 baudų). Gynėjas taip pat po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Pergalę iškovojo ir čempionų titulą ginantis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Vis dar be traumuoto Tomo Pačėso rungtyniaujanti Sopoto ekipa išvykoje 90:88 (23:19, 23:18, 18:29, 26:22) nugalėjo „Polpharma“ komandą.

Nugalėtojams Donatas Slanina per 22 minutes surinko 12 taškų (1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tomas Masiulis aikštėje praleido 6 minutes ir nė karto nemetė į krepšį. Puolėjas atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 2 sykius prasižengė.

Rungtynes laimėjo ir Kolobžego „Kotwica“, kurioje rungtyniauja Augustinas Vitas. Išvykoje Vito ekipa 76:72 (19:6, 21:20, 18:16, 18:30) įveikė Jaroslavo „Znicz“ krepšininkus.

Aikštėje 2 minutes praleidęs Vitas prametė dvitaškį ir taškų nepelnė. Lietuvis spėjo sugriebti vieną kamuolį ir kartą prasižengti.

Vienintelė pralaimėjusi ekipa buvo Manto Česnauskio Slupsko „Czarni“. Ji namie 68:78 (13:24, 13:20, 13:14, 29:20) buvo priversta pripažinti Ostruvo „Gipsar Stal“ pranašumą.

Per 15 aikštėje praleistų minučių Česnauskis taškų nepelnė. Gynėjas prametė dvitaškį ir visus 4 tritaškius, atkovojo ir prarado po kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.